Поділитися публікацією:

З другого червня кінотеари відкрили свої двері для глядачів.

Вже тиждень як кінотеатр “Космос” приймає відвідувачів. При вході – температурний скринінг. Поруч – столик з антисептиком, пише  Суспільне.

Людей розсаджують через місце у шахматному порядку. Перед і після сеансу – дезінфекція крісел. Сьогодні на ранковому сеансі – один глядач.

“Ранок роботи в кінотеатрі починається з того, що міряємо температуру всім, хто є на зміні. Щогодини протираємо спеціальним антисептиком підлогу”, – розповідає директорка кінотеатру Людмила Казмирчук.

Ще один франківський кінотеатр “Люм’єр” від початку карантину сьогодні (9 липня – ред.) вперше відкрив двері для відвідувачів.

“Ми планували відкритися другого липня, але проводили деякі ремонтні роботи. Сьогодні ми працюємо в тому режимі, який дозволив Кабінет Міністрів. В нас обмеження по розсадці – 50% заповнення залів, в холах та фоє – масковий режим”, – каже комерційний директор закладу Ярослав Кабин.

За словами заступниці директора обласного лабораторного центру Тетяни Джус, відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка їсти в залах кінотеатру не можна.

“Як і у всіх приміщеннях, повинна дотримуватися соціальна дистанція – півтора метра. Площа на одного відвідувача – не менше 5 квадратних метрів, обов’язковий масковий режим”, – розповіла Тетяна Джус.

Франківка Оксана Ємченко купує квиток для себе та подруги. Каже, це гарна нагода прогулятися за час сидіння вдома на карантині:

“Має продовжуватися нормальне життя, щоб в людей не було депресії”.


Поділитися публікацією:
Теги: