Поділитися публікацією:

На сесії Верховинської районної ради плануюють розглянути питання щодо збереження Верховинського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці.

Виїзне засідання хочуть провести 14 липня, о 10.00 год в Києві на площі біля Верховної Ради України, інформує Фіртка.

Про це повідомив голова Верховинської райради Іван Шкіндюк.

На засідання запрошують Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля, Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова, усіх народних депутатів України, жителів міста Києва та України.

“Верховинці проведуть мирну акцію, всі учасники будуть одягнуті у гуцульський стрій, гратимуть троїсті музики та трембіти. Закон говорить, що відстань від населених пунктів до адміністративного центру має бути не більше 60 км., а доїзд – до 60 хвилин. Як нам бути і жити, коли в разі ліквідації району і об’єднання з Косівським районом відстань для більшості жителів району становить від 60 до 100 км. через погані дорогі і які високо в горах взагалі відсутні, а доїзд до міста Косова від 2 до 5 годин У нас дисперсна (розкидана) форма поселення. Чому нас не чують!? чому хочуть знищити гуцульський субетнос!? Хто перед собою поставив таке руйнівне завдання!? Ми за реформи, але реформи для людей! Ми вижили під час окупації Австро-Угорської імперії, Польської, Німецької, Московської, чому нас зараз хочуть знищити!?”, – йдеться у дописі Івана Шкіндюка.


Поділитися публікацією:
Теги: