Поділитися публікацією:

Україна, у якості гуманітарної допомоги, отримала від Республіки Індії партію антивірусних препаратів «OMVIR», які використовуються у лікуванні пацієнтів, хворих на коронавірус COVID-19.

Цих медикаментів вистачить на лікування близько 5 тис пацієнтів, пише Фіртка з посиланням на МОЗ України.

«Україна дуже вдячна за гуманітарну допомогу у 50 тис капсул препарату «OMVIR».  Цей засіб внесений у вітчизняний протокол лікування і наші лікарні, визнані опорними у боротьбі з COVID-19 дуже зацікавлені у тому, щоб його отримати. Цієї партії вистачить для того, щоб пролікувати близько 5 тис пацієнтів», – підкреслив заступник Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко

Посол Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі зауважив, що у разі потреби можуть бути додаткові поставки цього засобу.

«Питання охорони здоров’я – питання національної безпеки. Коли ми отримали запит від України, то вирішили допомогти. Якщо він (препарат, – ред.) стане вам у пригоді, то ми готові допомагати ще», – наголосив Партха Сатпатхі 

Нагадаємо, що препарат  «OMVIR» містить у собі 75 мг діючої речовини Oseltamivier Phosphate і включений в український протокол лікування від коронавірусної хвороби COVID-19.


Поділитися публікацією:
Теги: