Поділитися публікацією:

В Івано-Франківській обласній раді обурені діями Департаменту охорони здоров’я ОДА щодо повторного конкурсу на посаду директора Обласної дитячої клінічної лікарні. Депутати звинувачують керівництво Департамент у перевищенні службових повноважень та вимагають звіту від в.о директора Ірини Кобельської. 

Під час засідання комісії облради з питань охорони здоров’я лікар, депутат від партії ВОЛЯ Олег Атаманюк заявив: «Ви порушили закон України «Про місцеве самоврядування» і абсолютно ігноруєте рекомендації профільної комісії». 

Відзначимо, що минулого засідання, яке відбулось 9 червня, медична комісія рекомендувала повторно винести на сесію обласної ради питання щодо призначення Тараса Мельника на посаду гендиректора обласної дитячої клінічної лікарні. Оскільки минулої сесії для цього не вистачило одного голосу. 

Втім, Департамент охорони здоров’я не дослухався рекомендацій, всупереч рішенню обласної ради призначив на посаду в.о. гендиректора Володимира Семенюка та має в планах провести повторний конкурс. 

В облраді таких дій Департаменту не розуміють.

«Якщо ви бачили порушення в попередньому конкурсі, де переміг Тарас Мельник, то непотрібно було подавати його кандидатуру на розгляд обласної ради. Тоді було б зрозуміло, що оголошують новий конкурс, бо є питання до минулого. Але ви ж самі подали кандидатуру Мельника як переможця, а тепер кажете, що конкурс був необ’єктивний», – сказав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій. 

Тоді депутат Олег Атаманюк запропонував на наступній сесії обласної ради, яка має відбутись 31 липня, заслухати звіт в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ірини Кобельської.

«Через системні ігнорування позиції комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, видачу наказів, які суперечать рішенням обласної ради, рекомендую заслухати звіт в.о. директора Департаменту охорони здоров’я в частині делегованих повноважень», – сказав Атаманюк. 

Таку пропозицію одноголосно підтримали всі члени комісії. 

Джерело: Курс


Поділитися публікацією:
Теги: