Поділитися публікацією:

З гідно з опитуванням групи «Рейтинг», у президента Володимира Зеленського найвищий рівень довіри серед українських політиків. Чинному главі держави довіряють 41% громадян, а не довіряють – 53%.

Також Зеленський очолює президентський рейтинг, свідчить дослідження від 15-20 липня. Якби вибори відбулися найближчим часом, він би отримав 30,2% підтримки серед тих, хто визначився з вибором і візьме участь у голосуванні. Друге місце – Юрій Бойко (14,4%), третє – Петро Порошенко – 13,7%, четверта позиція у президенти – Юлія Тимошенко (9,1%). За Ігоря Смешка віддали б голоси 5,8%, а за Олега Ляшка – 3,9%, 3% і 3,1% – у Гриценка і Гройсмана відповідно.

У рейтингах політичних партій лідирує «Слуга народу», її готові обрати до парламенту майже 28% серед респондентів, готових взяти участь у голосуванні і визначилися з вибором. Друга сходинка – ОПЗЖ (16%), третя – «Європейська солідарність» (14%), четверта – «Батьківщина» (10%). За 4% у Радикальної партії і «Сили і честі», по 3% у «Свободи» , Партії Шарія та Української стратегії Гройсмана.

Рівень невдоволення владою : роботою Зеленського незадоволені 56%, а задоволені 36%, роботою глави ВР Дмитра Разумкова – 55% незадоволені, а задоволені 24%. Діяльність прем’єр-міністра Шмигаль не схвалюють 62% респондентів, а підтримують – 12%. Невдоволення Верховною Радою і урядом досягло рекордної позначки на рівні 80%, лише 10% опитаних підтримують їх роботу.

Відзначимо, на початку липня президент Володимир Зеленський залишався політиком, який має найвищий рівень довіри громадян. Також згідно з опитуванням, до парламенту потрапили б чотири партії – Слуга народу, ОПЗЖ, ЄС і Батьківщина.

У Раді підрахували, що Зеленський і його команда за перший рік при владі виконали близько 20% передвиборних обіцянок. Роботою Володимира Зеленського на посаді президента задоволені близько третини українців, говорилося в опитуванні «Рейтинг» за 16-17 липня 2020 року.


Поділитися публікацією:
Теги: