Поділитися публікацією:

Володимир Зеленський повідомив, що Леонід Кучма покинув мінську ТКГ по Донбасу.

Президент Володимир Зеленський підтвердив інформацію, що Леонід Кучма покидає роботу в ТКГ у Мінську.

Про це стало відомо із повідомленя на сайті Офісу президента. 

“Володимир Зеленський вдячний другому Президенту України Леоніду Кучмі за його роботу на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ). Глава держави наголосив, що робота Леоніда Кучми в Мінському процесі була надзвичайно важливою та водночас складною, і зазначив, що з шаною та повагою ставиться до його рішення про припинення участі в діяльності ТКГ”, – йдеться у повідомленні.

Ще у травні Зеленський підтвердив інформацію, що Леонід Кучма хоче покинути роботу в ТКГ у Мінську, й що він скоро дозволить йому залишити перемовини.

Зеленський подякував Кучмі за зусилля, докладені для розблокування Мінського процесу задля досягнення миру.

Зеленський і Кучма, фото Офіс президента
Зеленський і Кучма, фото Офіс президента

Зі свого боку другий Президент України зазначив, що за останній рік робота ТКГ була відновлена та значно просунулася, було здійснено низку важливих кроків, досягнуто важливих домовленостей.

Як відомо, українську делегацію у Тристоронній контактній групі очолює екс-президент Леонід Кучма, його першим заступником став віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, заступником – голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.


Поділитися публікацією:
Теги: