Поділитися публікацією:

Прес-служба Пенсійного фонду повідомила, що через гостру нестачу коштів у державній скарбниці, деякі види соціальних виплат доведеться скоротити.

У зв’язку з тим, що ПФУ не зможе на 100% забезпечити виплати для пенсіонерів, чиновники прийняли рішення скоротити кількість людей, які вийшли на пенсію достроково.

Нова постанова набере чинності з січня 2021 року. Відомо, що в цей же момент планується запустити пенсійну реформу. В першу чергу, за рішенням уряду, будуть скорочені пільгові пенсії, які виплачує держава після виходу на заслужений відпочинок.

Нагадаємо, що в Міністерстві соціальної політики працюють над механізмом, завдяки якому українці зможуть отримувати свої соціальні виплати без необхідності відвідувати Пенсійний фонд.

У Мінсоцполітики уточнили, що вже сьогодні необхідну документацію можна подати онлайн, а потім прийти в установу і завірити документи (процедура займає близько 15 хвилин). Зареєструватися також можна в електронному режимі.

Раніше повідомлялося, що в Україні розмір страхового стажу майже не впливає на обсяги пенсійних виплат, а лише дає українцям право бути пенсіонерами. На даний момент в країні існує певна формула нарахування пенсійних виплат, як передає прес-служба ПФУ.

Так, пенсії нараховуються в такому порядку: середні виплати по зарплаті за останні три роки множаться на співвідношення зарплати кожного окремого пенсіонера до середньої.


Поділитися публікацією:
Теги: