Поділитися публікацією:

Шмигаль вважає, що питання можливого ослаблення гривні щодо долара обговорювати не потрібно.

Шмигаль
Долара по 30 грн не буде – Шмигаль / УНІАН

Кабінет міністрів не проводить перемовин з Нацбанком щодо політики послаблення національної валюти до 30 грн за один американський долар. Питання монетарно-грошової політики є виключно компетенцією регулятора.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів під час свого візиту на Крюківський вагонобудівний завод, повідомляє видання Сьогодні.

За його словами, питання коливання курсу уряд і НБУ не обговорюють, тому що Нацбанк – самостійний регуляторний орган влади, який підтримує стабільність національної валюти.

“Такі питання з центробанком не обговорюються. Національний банк веде власну монетарно-грошову політику. Його основні цілі відповідно до Конституції та закону – збереження стабільності грошової одиниці, стабільності фінансової системи, цінової стабільності в державі”, – додав глава уряду.

Наостанок Шмигаль додав, що питання стимуляції розвитку української промисловості не повинні пов’язуватися з розмовами про штучне підвищення або заниження валюти.

“У нас курс регулюється ринком”, – підкреслив прем’єр.

Раніше економіст Андрій Новак пояснив, чому після призначення нового глави НБУ на Україну очікує девальвація і стрибок долара до 30 гривень.Автор: Андрій Ганжа


Поділитися публікацією:
Теги: