Поділитися публікацією:

Станом на ранок 28 липня в пульмонологічному відділенні Калуської ЦРЛ перебувало 55 хворих на пневмонію та з підозрами на коронавірус, а ще п’ять важкохворих – в реанімаційному відділенні лікарні.

Про це «Нафтохіміку-Калуш» повідомив генеральний директор комунального закладу «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад» Іван Красійчук.

“Зважаючи на ситуацію на Прикарпатті та Калущині зокрема, коли число хворих як на пневмонію, так і з підозрами на COVID-19 зростає, ми змушені розгортати та облаштовувати додаткові ліжка для них, – розповів він. – Маємо задля цього й відповідні приміщення, а також необхідні для лікування медичні препарати та всі індивідуальні засоби захисну та дезінфікуючі”.

Проте гендиректор лікарні озвучив проблему. Через захворюваність медичних працівників, а також їх фізичну втому – в посиленому режимі медики працюють уже чотири місяці – на сьогодні є проблеми із забезпеченістю повноцінних змін, особливо це стосується середнього і молодшого медперсоналу. Простіше – бракує робочих рук.

“Але, повторюю, ми робимо все для того, щоб розгорнути додатково 20 ліжок для хворих на легеневі захворювання та з підозрою на коронавірус”,  – додав Іван Красійчук.

А ще керівник Калуської ЦРЛ повідомив, що минулого тижня заклад уклав договір на придбання нового апарата штучної вентиляції легень (ШВЛ) швейцарського виробництва за 1 млн 140 тис. гривень.

Це вже третій за рахунком апарат ШВЛ, який лікарня отримає цього року, з яких один за сприяння благодійників, а два, в тому числі й останній, за кошти, що надійшли за коронавірусним пакетом від Національної служби здоров’я України. Поставити новий апарат штучної вентиляції легень планують до 15 жовтня цього року.

Загалом у Калуській ЦРЛ є 18 апаратів ШВЛ.


Поділитися публікацією:
Теги: