Поділитися публікацією:

Кабінет міністрів ухвалив рішення про виплату 5 тисяч гривень замість видачі «пакунків малюка»Уряд зекономив на кожному «бебі-боксі» по 1,6 тисяч гривень. Йому рекомендують закупити більше для новонароджених.

Відповідну постанову ухвалили на засіданні 29 липня, передає Укрінформ.

«Пропонується запровадити цільову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень громадянам, у яких народилась дитина, видати спеціальну картку з особливим режимом використання», — пояснила міністерка соцполітики Марина Лазебна.

За її словами, гроші за новонародженого приходитимуть на спеціальний рахунок у ПриватБанку. Батьки зможуть за них самостійно купувати необхідні для малюка у речі у спеціальних місцях. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що кошти можна буде витратити винятково для потреб дитини.

Читайте також:
  • «Бебі-бокс» при народженні дитини почали видавати з 1 вересня 2018 року. До нього входять 25 необхідних речей для новонародженихЗ 1 вересня кожен новонароджений отримає «бебі-бокс». Що в нього входить.
  • В уряді повідомляли, що вартість одного дитячого набору, так званого «бебі-боксу» («пакунку малюка»), який видають при народженні дитини, становить 3 377 грн.
  • У 2020 році Кабмін вирішив закуповувати такі пакунки за рахунок державного бюджету, а не за кошти регіонів. Однак через скандал із тендером та скарги учасників Антимонопольний комітет заблокував процес закупівлі «бебі-боксів», через що утворився їхній дефіцит.

Автор:Олексій Ярмоленко


Поділитися публікацією:
Теги: