Поділитися публікацією:

11 липня Кабінет міністрів України прийняв рішення заборонити роботу закладів харчування та розважальних закладів після 23:00 та до 7:00 ранку. Чи ефективним є таке рішення й чи дотримуються заклади обмежених рамок роботи? Читайте у нашому матеріалі.

Ще не так давно було важко уявити, що різні прикарпатські ресторанчики, літні тераси та паби закриватимуться о 23:00. Однак коронавірусна інфекція та карантин внесли серйозні зміни у наш звичний образ життя.

Прогрес є, але не завжди

Головну функцію контролю за дотриманням карантинних обмежень поклали на Держспоживслужбу, працівники якої залучаються підтримкою поліції та простих мешканців.

Начальник управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський розповідає, що в кожному районі створені відповідні мобільні групи,  які перевіряють заклади на дотримання правил карантину.

За вихідні ми перевіряємо багато закладів, складаємо протоколи. Найчастіше штрафуємо заклади харчування, в яких проводять весілля чи інші свята. Середня кількість гостей зараз 40-60 осіб при 10-ти дозволених, – каже Роман Гурський.

Чиновник додає, що дуже часто конкуренти у сфері розваг та харчування “здають” один одного правоохоронним органам, щоб тих перевірили.

Буває таке, що навіть конкуренти дзвонять, аби ми прийшли на перевірку. Звісно, порушення є, але зараз ресторатори вже більш відповідально ставляться до організації свят і намагаються дотримуватися обмежень. Наприклад, садять людей по 4 за стіл, проводять дезінфекцію, – продовжує він.

Так, у період 18-19 липня в області було перевірено 317 закладів. 213, з яких працювали. Масові заходи проводились в 96 закладах, з яких порушення протиепідемічних вимог мобільні групи виявили в 60% закладів; в області проводилось 47 весіль, з них 36 відбувались з порушеннями протиепідемічних норм (77 %).

Клієнти вже не такі прискіпливі

Підприємці, які займаються організацією весіль та інших святкувань, розповіли Галицьким Грошам, що зараз замовники намагаються максимально швидко проводити свої свята.

Якщо раніше ми довго підбирали, умовно, кольори столів до кольорів стін у весільних залах, то зараз клієнти вже так прискіпливо не поводяться. Кожен намагається по-швидше провести весілля, адже невідомо, чи завтра все знову не закриють. Тому роботи вистачає. Зараз весілля проходять в четвер, п’ятницю, суботу й неділю, – розповідають бізнесмени.

Небезпека є незалежно від години

Стосовно заборони на роботу закладів після 23:00, це не має як такого впливу. Проте, люди самі повинні розуміти, що небезпека є незалежно від часу доби. Основне, що кожен має робити – це дотримуватися карантинних обмежень. Зараз і люди стали більш свідомі, після того, як в лікарнях закінчилися місця для хворих на коронавірус, – додає Гурський.

Щодо свідомості громадян можна посперечатись з паном Гурським, наприклад, за минулу добу виявили ще 119 хворих прикарпатців.  Лікарі ж попереджають, що “забави й святкування можуть привести нас до дуже червоної зони“.

Моніторинг закладів громадського харчування триватиме до закінчення карантину, при встановленні повторних порушень санітарно-епідемічних вимог, подаватимуться пропозиції місцевим комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій для прийняття рішення щодо призупинення роботи відповідних закладів.

До слова, заборону на роботу закладів після 23 години можуть зняти. Це може статися після розподілу України на “зони”. Залежно від епідеміологічної ситуації всі області поділили на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними.

Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених районах.  Отже, якщо Івано-Франківськ колись увійде в зелену зону, цілком ймовірно, що заборону на роботу закладів харчування після 23 години знімуть. Поки ж обласний центр знаходиться в “помаранчевій зоні”, що дуже не сподобалось міському голові.

У МОЗ за допомогою інфографіки спробували пояснити, що ж означає перебування населеного пункту в тій чи іншій зоні.

Автор: Яна Вінтонюк


Поділитися публікацією:
Теги: