Поділитися публікацією:

Споживчі рітейлери оновили споживчий кошик українців, з урахуванням всіх змін, які відбулися в світі через пандемію коронавірусу. За висновками експертів, ми стали більше готувати вдома та дбати про свій комфорт. Детальніше читай далі.

Журналісти видання ВВС News Україна поспілкувалися з великими рітейлерами та з’ясували, що жителі України з початком карантину почали вести більш здоровий спосіб життя.

Наразі збільшився попит на антисептичні засоби та маски, які до пандемії коронавірусу відносилися до категорії не дуже популярних товарів. Також зріс попит на одноразові товари. Наприклад, посуд.

Крім того, українці стали частіше купувати продукти, які можна довго зберігати: крупи, консерви, олія, цукор, сіль, макарони, напівфабрикати, сири, ковбаси.

За час карантину українці почали харчуватися більш правильно / Instagram

Деякі спеціалісти відмітили, що після ослаблення карантину активізувався попит на вино та міцний алкоголь. Загалом експерти зійшлися на думці, що люди почали ходити до магазинів рідше, але купують в них набагато більше, ніж раніше.

Окрім продуктів харчування українці стали більше звертати увагу на комфорт. Так, значно виріс попит на товари для творчості, фітнесу, будівництва, настільні ігри та книжки. Тобто, в жителів України з’явилася тенденція покращувати своє житло та побут.

А от квитки та смаколики у невеликих упаковках нині не користуються великою популярність серед українців, адже зазвичай всі їдять це у дорозі на роботу.

Джерело: ВВС


Поділитися публікацією:
Теги: