Поділитися публікацією:

У Верховну Раду проходять Слуга народу, Європейська солідарність, ОПЗЖ, Батьківщина, на межі проходження – Радикальна партія та Сила і честь

Партія Слуга народу зберігає лідерство в партійному рейтингу, але продовжує потроху втрачати виборців. Про це говорять дані опитування, проведеного на початку серпня соціологічною групою Рейтинг.

Якби вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі, голоси тих, хто визначився з уподобаннями, розподілилися б таким чином:

25,9% – Слуга народу (в липні – 27,8%)
17,6% –  ОПЗЖ (15,5%);
15,7% –  Європейська солідарність(14,3%);
10,4% –  Батьківщина (10%).

На межі проходження в Раду (5%) виявилися б  Радикальна партія та Сила і честь, 4,8% і 4,6% відповідно.

Рейтинг партій (натисніть, щоб збільшити):

Динаміка рейтингу партій (натисніть, щоб збільшити):

Слуга народу впевнено лідирує в центральних і південних областях (22% і 25% від усіх опитаних), має невелику перевагу над Євросолідарністю в західних (17% проти 16%), та істотно поступається ОПЗЖ у східних (16% проти 35%).

Рейтинг партій за регіонами (натисніть, щоб збільшити):

Слуга народу найбільш популярна у людей віком від 18 до 29 років, ОПЗЖ і Батьківщина – серед груп 50-59 років та 60+, Євросолідарність – у тих, кому 40-49 і 50-59 років.

Українці із середнім і високим доходом більше підтримують Слугу народу та Європейську солідарність, бідні і малозабезпечені – ОПЗЖ і Батьківщину.

Рейтинг партій за віком і доходами (натисніть, щоб збільшити):

Опитування проводилося 5 серпня, в ньому брали участь 2000 осіб віком від 18 років і старших у всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка не більше 2,2%.


Поділитися публікацією:
Теги: