Поділитися публікацією:

Проросійські сили тренують загони тітушок, щоб повторити сценарій 2014 року

Таку думку в інтерв’ю одному з українських YouTube-каналів висловив відомий громадський активіст, учасник Євромайдану та війни на Донбасі Євген Карась, передає Depo.ua.

За його словами, йдеться про середовище “людей Медведчука”.

“Люди Медведчука по всіх областях України зараз орендують різні стрілецькі клуби, клуби навчання тактичній медицині. На Закарпатті у них люди навіть займаються мінно-підривною підготовкою. Запрошують фахівців з Києва. Вони по 15, по 30 людей викуповують цілі полігони і тренуються, тренуються, оформляють зброю тощо”, – зазначив Карась.

Фінансування подібних заходів, за його даними, йде через близький до Росії паливно-мастильний бізнес.

“Грошей у них вистачає щоб купити всіх тітушок, всіх їх озброїти і вони підуть на убой”, – додав Карась.

Тобто, за його словами, є цілком реальна загроза розгортання сценарію подій по аналогії з 2014 роком, коли спершу за сприяння тогочасної влади чинили беззаконня тітушки, а потім з’являлася справжня російська бойова агентура, яка вже своєю чергою торувала шлях військам РФ.

“Я тут прихильник людей з Донецька і Луганська, які вважають, що коли приходить “русская весна”, з нею не треба розмовляти, її треба давити, тому що усі ці ідіоти за гроші є першим транзитним етапом, після якого вже заходять “мотороли”. Перший бій “Мотороли” був у Харкові, на Римарській, саме з “Азовом”, – нагадав Карась.

Що ж стосується нинішньої ситуації, то поки що, як вважає активіст, правоохоронні органи на неї не реагують.


Поділитися публікацією:
Теги: