Кабмін у 2016 році проігнорував будівництво житла на Прикарпатті для військовослужбовців ЗСУ

Поділитися публікацією:

На 2016 рік Кабінет міністрів не передбачив кошти на будівництво чи придбання житла військовослужбовцям Збройних Сил України для Івано-Франківської області.

Згідно проекту Держбюджету на 2017 рік, наступного року на вирішення “квартирних питань” ЗСУ передбачено 751 мільйон гривень, пише “Фіртка” з посиланням на Побудовано.

Минулого року, Кабмін прийняв документ, яким затвердив розподіл коштів на 2016 рік, передбачених у державному бюджеті за програмою «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України». Це дасть можливість забезпечити у цьому році житлом близько 1100 військовослужбовців та членів їх сімей у різних регіонах України.

Проте жодного об’єкту в Івано-Франківській області тоді передбачено не було. Житло військовослужбовців ЗСУ на Прикарпатті залишилися недобудовами.

Цього року Кабінет міністрів України передбачив 751 мільйон гривень на будівництво чи придбання житла для військовослужбовців Збройних сил України на 2017 рік. Чи виділять хоча б копійку на прикарпатські об’єкти – поки що не відомо.


Поділитися публікацією: