Поділитися публікацією:

За останні чотири доби до медичних закладів м. Коломиї звернулись 30 людей з приводу травмування, пошкодження кінцівок, забоїв. 13 постраждалих, п’ятеро з яких – діти, були госпіталізовані у стаціонарні заклади. У них виявлено тяжкі переломи. Решта пацієнтів проходять лікування на дому. Випадків обморожень не було.

Про це «Вільне. Інфо» розповів головний лікар Коломийського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Мельничук.

Найбільше звернень від постраждалих внаслідок погіршення погодних умов було в понеділок, 14 листопада. Саме у той день, коли люди змушені були добиратися до робочих місць через нерозгорнуті дороги, які були засипані снігом і покриті льодом.

«У зв’язку з тим, що йде похолодання, передбачається збільшення льодового покриття на дорогах і тротуарах, тож кількість травмованих може зрости», – провадить розмову Володимир Мельничук.

Медик додає, що переважно з обмороженнями до медичних закладів потрапляють люди без постійного місця проживання. Тому вважає, що відкриття будинку нічного перебування могло б вирішити цю проблему і безхатченки мали б де зігрітися та ночувати. Втім, наразі коштів на відкриття такого закладу у місті немає.

Олена Козаченко


Поділитися публікацією:
Теги: