Поділитися публікацією:

З початку року на Прикарпатті виникло 2837 пожеж, на 7% більше, ніж минулого року. Вони призвели до загибелі 38 людей та травмування 50.

З настанням холодного періоду кількість пожеж збільшується, це пов’язано з використанням обігрівальних приладів. Рятувальники закликають прикарпатців бути обережними, – інформує galka.if.ua

Про це йшла мова 16 листопада на прес-конференції в Управлінні ДСНС Івано-Франківської області.

За словами керівника управління Володимира Чернецького, основними причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при використанні електроустановок та печей.

Чернецький нагадав про  нещодавній трагічний випадок із загибеллю півторарічної дитини у селі Пасічна Надвірнянського району. Як з’ясувалося, пожежа виникла у помешканні, де проживала багатодітна сім’я. Батько в цей час перебував у райцентрі.

“Сусіди кажуть, що мати залишила дітей ненадовго, але цього вистачило, щоб виникла пожежа”, – зазначив Чернецький.

Також подібний випадок у вересні стався у селі Великий Ключів на Коломийщині. У пожежі, спричиненій замиканням електромережі, загинула дворічна дитина.

“Хочу звернутися до батьків, щоб не залишали дітей без нагляду, не залишали сірники і запальнички у доступному місці, щоб навчали дітей правил пожежної безпеки”, – наголосив Чернецький.


Поділитися публікацією:
Теги: