Поділитися публікацією:

Незважаючи на зниження інтенсивності бойових дій, у військах (силах) продовжують мати місце випадки, коли окремі військовослужбовці, ігноруючи законодавчі вимоги щодо виконання обов’язків військової служби, проявляючи малодушність та прикриваючись впливом можливої небезпеки, моральною, фізичною втомою чи сімейно-побутових проблем стають на шлях ухилення від військової служби шляхом самовільного залишення військової частини та навіть дезертирства.

Так, на початок жовтня 2016 року у розшуку перебувало 9130 військовослужбовців. Протягом жовтня 2016 року розшукано (знято з розшуку) 658 військовослужбовців.

На жаль двоє верховинців – Павлюк Володимир і Палійчук Микола з Кривопілля є тими, кого розшукують за вчинення злочину, а саме самовільне залишення військової частини, – інформує “Галицький кореспондент” з посиланням на прес-службу Верховинської РДА.

“Не приємно звертатись до їх рідних, друзів, сусідів саме з цього приводу, однак… Шановні Верховинці! Не будемо байдужими, спрямуйте хлопців на праведний шлях, поправте добрим словом або і вчинком їх хибний крок, поки не дуже пізно, поки хлопці ще молоді, поки сором ще не відвертає очі їх батьків, поки людська зневага не вигнала їх з рідного раю, а страх перед покаранням за скоєний злочин не зробив з них … утікачів, без сім’ї, без друзів, без Батьківщини”, – йдеться у дописі.


Поділитися публікацією:
Теги: