Поділитися публікацією:

Про це повідомив міський голова Ігор Матвійчук під час зустрічі із членами Координаційної ради політичних партій та громадських організацій демократичного спрямування Калущини.

— Є земельна ділянка, на якій уже приступили до підготовки і монтажу сміттєпереробної лінії. Це фірма «Чисте Прикарпаття», — повідомив міський голова Ігор Матвійчук під час зустрічі із членами Координаційної ради політичних партій та громадських організацій демократичного спрямування Калущини, пишуть Вікна.

Крім того, за словами міського голови, Калуш отримав дві пропозиції щодо будівництва сміттєпереробного заводу: одна пропозиція від американської фірми, інша — від польської.

— Ми скинули їм вихідні дані, склад сміття, наявність земельної ділянки — американці поки ніякої відповіді не дали. Вони пропонували, щоб ми знайшли кошти, взяли кредит. Але я їм запропонував, щоб вони інвестували свої кошти, заходили у Калуш і заробляли, — повідомив Ігор Матвійчук.

Нагадаємо, депутати міської ради прийняли рішення про передачу майна комунального підприємства “Екосервіс” у концесію. У такий спосіб у місті планують вирішити проблему вивезення на захоронення твердих побутових відходів.

Довідка. Концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи місцевим органам влади, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.


Поділитися публікацією:
Теги: