Поділитися публікацією:

Впродовж першої половини листопада місяця студенти педагогічного факультету спеціальності “Початкова освіта” брали активну участь в екологічній акції «ЕКО-толока».
Інформує “Бліц-інфо”
На думку ініціатора й організатора екологічної акції доцента кафедри педагогіки початкової освіти Лариси Сливки залучення студентів до суспільно корисної роботи зі збереження чистого навколишнього середовища сприяє формуванню їх екологічної свідомості, самоконтролю за власною поведінкою в природі, умінь ухвалювати своєчасні зважені рішення щодо створення екологічно безпечного довкілля.

Студенти прибирали сміття на прилеглій території гуртожитків №1 і №5, у паркових зонах поблизу Чорновола і Мазепи, навколо кінотеатру “Космос”, навпроти центральної будівлі залізничного вокзалу. Учасників акції вразили несанкціоновані звалища, які створювали потенційну загрозу забруднення територій побутовими відходами і спотворювали вигляд тротуарних доріжок, алей.

Майбутні педагоги висловили думку про те, що можна постійно нарікати на неохайність і бруд у містах і селах, але від цього мало що зміниться. Натомість краще “взяти й зробити!”, адже всім хочеться, щоб наше довкілля було чистим та привабливим, а наші легені дихали свіжим повітрям. Відтак усі працювали “на благо чистоти”. Після прибирання всі учасники були задоволеними результатами своєї праці.

62-9

63-4

61-8


Поділитися публікацією:
Теги: