Поділитися публікацією:

Нещодавно на факультеті історії, політології і міжнародних відносин відбулася благодійна акція “Мак пам’яті” під гаслом “Придбай мак – вшануй воїнів Першої світової війни – допоможи сучасним Героям України!”

Захід, присвячений завершенню Першої світової війни, відбувся уже втретє. Учасники акції мали змогу придбати маки, які були виготовлені нашими студентами та побачити світлини світової війни, інформує galka.if.ua  з посиланням на ПНУ

Червоний мак – символ пам’яті жертв Першої світової війни, а згодом– жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, що поширений у Західній Європі, Північній Америці та Австралії. Завдяки поезії канадського військового лікаря Джона Маккрея «На полях Фландрії» (1915), маки стали символами полеглих у боях. Ідея використовувати червоний мак як символ пам’яті належить Моїні Майкл, викладачці Університету Джорджії (США).

Об’єднані ідеєю студенти, викладачі та працівники факультету активно долучилися до підготовки та проведення заходу: багато різноманітних солодощів і смаколиків заповнили столи. Під час благодійного ярмарку було зібрано 3272 грн, які спрямують на допомогу нашим студентам, які зараз знаходиться в зоні АТО.

01

02

03

04


Поділитися публікацією:
Теги: