Поділитися публікацією:

Калушанин, який побив свою співмешканку, відсидить два з половиною роки у в’язниці. Чоловік заподіяв умисні тілесні ушкодження жінці, які могли коштувати їй життя.

Згідно з матеріалами справи, злочин було скоєно у березні цього року. Калушанин, який того дня “святкував”, близько 22.00 запропонував своїй співжительці сходити йому за спиртним. Жінка відмовилася. Відтак між цивільним подружжям виникла суперечка, пишуть ”Вікна”.

Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, розлючений чоловік умисно наніс множинні удари руками по голові своєї співмешкануи, чим спричинив їй серйозні тілесні ушкодження. Медики та експерти згодом констатували, що побита жінка могла втратитии життя.

Калушанин, який уже притягався до кримінальної відповідальності раніше, цього разу також поплатився свободою. Суд визнав його винуватим за ч.1 ст.121 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження) із застосуванням ст.69 КК України (Призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом) та призначив покарання — два роки шість місяців позбавлення волі.

Задовольнив суд і цивільний позов, зобов’язавши стягнути із калушанина в користь комунального закладу «Центральна районна лікарня Калуської міської та районних рад Івано-Франківської області» шкоду в розмірі 7153,03 грн.


Поділитися публікацією:
Теги: