Поділитися публікацією:

Екс-начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ігора Стефурака поновили на посаді.

Відповідний наказ 17 листопада 2016 року підписав голова Державної екологічної інспекції України Андрій Заїка, пише Фіртка з посиланням на Паралелі.

Як йдеться у тексті документу, “підставою для поновлення стала вимога Національного агентства України з питань державної служби”.

51

Як писала раніше Фіртка, у вересні екс-начальник Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ігор Стефурак через Нацагентство з питань держслужби добився скасування наказу про своє звільнення.

Нагадаємо, під час інспекції Національних природних парків Карпатського регіону Остап Семерак дав доручення звільнити керівника Держекоінспекції Прикарпаття.

Тоді на сайті Міністерства екології та природних ресурсів оприлюднили інформацію про дане доручення.

Очільник Прикарпаття також визнав роботу керівництва обласної екоінспекції незадовільною. Івано-Франківська ОДА погодила звільнення 6 липня.

Довідка. Ігоря Стефурака призначено на посаду у травні 2015 року відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України за погодженням з Івано-Франківською облдержадміністрацією і міністерством екології та природних ресурсів України. Ігор Стефурак народився 21 січня 1968 року в місті Сокаль Львівської області. Здобув дві повні вищі освіти, в тому числі екологічну. Має досвід правоохоронної служби, природоохоронної діяльності та роботи на керівних посадах. Стефураку присвоєно 9-й ранг державного службовця.


Поділитися публікацією:
Теги: