Поділитися публікацією:

У с. Стрільче Городенківського району відбулося урочисте відкриття пам’ятника Герою Небесної сотні Сергію Дідичу, інформує paralleli.if.ua

41

Вшанувати світлу пам’ять Героя України спільно з дружиною пані Галиною, дітьми та родиною Сергія Васильовича на його малій Батьківщині приїхали друзі, побратими з Майдану, свободівці, представники влади, духовенства та громадськості. Участь в офіційних заходах взяв і Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

42

Очільник націоналістів разом із головою Івано-Франківської обласної організації ВО “Свобода” Михайлом Короликом поклали квіти до могили Героя та взяли участь у спільній панахиді за загиблим.

“Стоячи в перших рядах Небесної сотні, Герой України Сергій Дідич сьогодні із небес молиться за нас із вами, молиться за гідне майбутнє Української держави, заради якої він пожертвував найціннішим – власним життям. Будучи вихованим у кращих національних традиціях, на героїзмі борців за Незалежність попередніх поколінь, Сергій Дідич є яскравим прикладом для наслідування сучасниками. Наше ж завдання – власними справами засвідчити недаремність його жертви”, – відзначив Олег Тягнибок.

44

В пам’яті побратимів Сергій Дідич назавжди залишиться життєрадісною, ініціативною, самовідданою та непересічною особистістю, вірним другом, хорошим батьком та справжнім патріотом.

Він першим почав розробляти туристичні маршрути сплавів по Дністру, що, за планами Сергія, мав стати другим масштабним центром туристичного розвитку Івано-Франківщини.

210

На Майдані Сергій Дідич разом із дружиною був з перших днів грудня 2013 року.

У Палаці Свободи (Центр культури та мистецтв) Сергій Дідич відповідав за порядок на другому поверсі, був сотником Івано-Франківської сотні.

18 лютого 2014 граната розірвала йому сонну артерію на шиї. Сергія Дідича впізнали найшвидше з усіх жертв “чорного” вівторка. На ньому був бейдж коменданта Майдану.

Указом Президента України від 21 листопада 2014 року Сергію Васильовичу Дідичу присвоєно звання Герой України.


Поділитися публікацією:
Теги: