Поділитися публікацією:

У Хмельницькій області поліцейські знайшли жінку, яку ось уже півроку родичі вважали мертвою. Прикарпатка жива-здорова — вона вночі йшла вздовж траси.

Зараз вона жива і здорова, а буквально кілька днів тому її вважали померлою. Втім, ділитися подробицями свого воскресіння Ольга, не бажає.

30-річна жінка з с. Підлісся Тисменицького району пропала безвісти рік тому. За словами сусідів, посварилася з матір’ю і пішла з дому. Через чотири місяці родичі оголосили Ольгу в розшук. А влітку мати викликали на впізнання в поліцію. Впізнавати довелося по фотографії.

”Мати за загальними рисами обличчя, формою губ, носа і статурою тіла упізнала, і не тільки вона, але і родичка”, — розповідає Мирослава Белдик, начальник сектора комунікації Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області.

Але їхати на Донбас, де нібито виявили тіло Ольги, родичі відмовилися. Жінку поховали, а справу — закрили. Яке ж було здивування всіх, коли покійниця знайшлася, інформують Вікна з посиланням на ТРК “Україна”.

Ольга серед ночі йшла вздовж траси в Хмельницькій області. Там на неї і натрапила поліція. Жінка була п’яна і, за її словами, пішки прямувала до Києва. Мовляв, звідти простіше повернутися додому — в Івано-Франківськ.

”Вона йшла здалека, взуття брудне, пальто мокре, голова мокра. Вона пояснила, що жила зі співжителем, потім у них там виникла якась суперечка, вона сказала, що їде додому”, — розповідає Віталій Маковійчук, інспектор сектора реагування патрульної поліції Новоушицького відділення поліції.

Весь цей час вдома Олю чекав син. Він жив у бабусі з дідусем.

Журналістів Ольга і на поріг не пустила. У селі про жінку відгукуються не надто приємно.

”В 2013-му році на неї склали протокол за надання сексуальних послуг громадянам за грошову винагороду. Не слухає вона нікого, вона собі живе так, як вона хоче”, — каже сільський голова Підлісся Наталя Бойко.

”Вона виховувалася так, знаєте, по-стародавньому. Нікого не знала лиш тата і маму”, — розповідає сусідка Марія.

Односельці кажуть — Ольга навряд чи затримається будинку. Кажуть, не здивуються якщо через місяць-другий вона знову пропаде безвісти.


Поділитися публікацією:
Теги: