Поділитися публікацією:

Сьогодні, 21 листопада, в Адміністративному суді відбулось засідання щодо оскарження рішення Департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину РФ Бутусіну Олегу, який на стороні України в ДУК «Правий сектор» воював з російськими окупантами.

Підтримати Олега Бутусіна до суду прийшли кілька десятків його побратимів. Дружина Олега каже що вже 1,5 роки домагається статусу біженця, проте й досі статусу не отримали, інформує Фіртка.

Також дружина каже, що звертались в міграційну службу, до Президента щоб отримати українське громадянство.

У позові Бутусін просить надання статусу біженця, втім представник міграційної служби зазначила, що не отримувала копії позовної заяви. Втім суддя пояснила, що ухвалу про відкриття провадження надсилалось електронною поштою та Укрпоштою. Представниця відповідача пояснила,що у неї немає цієї справи, оскільки такими справами займається відповідне відомство,яке знаходиться на Львівщині.

Тому, пояснила відповідач,а неї не було часу на ознайомлення з матеріалами позову та підготовки заперечень чи аргументів.

“В Івано-Франківській області немає ні відділу ні сектору біженців. Особи, які хочуть отримати статус звертаються в управління у Львівській області”-пояснила представниця міграційної служби.

Суддя відзначила, що сьогодні відбувається попереднє слухання, а тому у сторони відповідача ще буде час на підготовку лінії захисту своїх інтересів. Відтак суд надав представнику відповідача 10 хвилин на ознайомлення з пощовною заявою та додатком до неї.

qtta-02nnmk

Після ознайомлення проти позову представниця міграційної служби заперечила у повному обсязі. Також вона відмітила, що клопотатиме щодо залучення у справі до пояснень працівника,який приймав документи та вів справу Бутусіна.

Також представник Бутусіна Володимир Бандура зазначив, що подаватиме уточнення до позовної заяви. Як пояснив сам Бутусін,йому дзвонили зі Львова і сказали що у його справі відмовлено у наданні статусу, однак його він не отримував,і ознайомився з ним лише тоді коли сам поїхав до Львова. За його словами про це міститься відповідний запис у реєстраційній книзі.

Захисник Бандура відмітив що залежатиме до справи свідків,котрі можуть підтвердити,що Бутусін був змушений перетнути кордон Росії та приїхати в Україну через власні політичні погляди та возз’єднання з сім’єю.

Крім того, суду нададуть свідоцтва про народження 10 дітей. У свою чергу представниця міграційної служби зазначила,що подасть письмові докази, також додасть аудіозапис та долучить у справу свідка про якого уже згадувала раніше. Суд дав 5 днів на долучення таких доказів.

jzranqcbkko

Для визначення дати наступного засідання суддя пішла у нарадчу кімнату

Ухвалою суд призначив наступне засідання на 1 грудня о 14.15. Справу слухатиме колегія суддів Микитин Н.М., Гундяк В.Д., Матуляк Я.П.

Нагадаємо, що росіянин добровольцем захищав Україну, а тепер не може отримати статусу біженця. Чоловік просив про це Президента, коли той з офіційним візитом перебував в Івано-Франківську. Тетяна та Олег Бутусіни приїхали з Росії, з Підмосков’я. Зараз їхня багатодітна сім’я проживає у селі Придністров’я Галицького району.
klmdovfbhtk


Поділитися публікацією:
Теги: