Поділитися публікацією:

Сьогодні, 22 листопада в Івано-Франківському апеляційному судді відбувся розгляд апеляційної скарги у справі Ігоря Вуйціва та його співмешканки.

Нагадаємо, колегія суддів визнала Ігоря Вуйціва винним у жорстокому вбивстві двох осіб та присудила довічне ув’язнення. А його співмешканку Юлію Бойко за приховування тяжких злочинів та вирощування наркотичних рослин позбавити волі на три роки. Також суд присудив Вуйціву виплатити батькам та дружині жертв по 500 тисяч гривень моральної шкоди.

На початку засідання мами Кучерака та Струтинського клопотали про відвід колегії суддів. Вони мотивували це тим, що раніше у коридорі сууд почули розмову про те, що судді відправлять справу на перегляд до першої інстанції. Тобто вирок уже відомий заздалегідь.

Водночас прокурор зазначив, що клопотання не підлягає розгляду, такої думки були і захисники Вуйціва, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Порадившись, колегія суддів вирішила відхилити копотання.

Водночас один із суддів Богдан Гриновецький клопотав про самовідвід, адже перебуває у свояцьких стосунках з суддею Хруняк.

Самовідвід Гриновецького суд задовільнив.


Поділитися публікацією:
Теги: