Поділитися публікацією:

Прикарпатську красуню встановлять на Софійській площі та прикрасять у стилі яворівської іграшки.

Ми привеземо ялинку – рекордсменку, висота якої складе 26 метрів, – розповідають організатори новорічних заходів на Софійській площі” Folk Ukraine“.

Дерево обіцяють привезти в нормальному стані, а не так як торік: коли стовбур довелося обрубувати, бо дерево не могли розмістити на автоплатформі. В результаті його висота тоді була 25 метрів, інформує “Галицький кореспондент”

“Ніхто спеціально з рулеткою не ходив і не вимірював, а просто вибрали найкрасивішу ялинку. Але коли вже заміряли її висоту, виявилося, що вона 26 – метрова”, – розповідають у “Фолк Юкрейн”.

Передбачається, що привезуть ялинку до Києва третього грудня, а офіційне її відкриття відбудеться 19 грудня в день Святого Миколая.

Як і в попередньому році під новорічні і різдвяні свята буде виділено три локації – Софійська, Михайлівська площі і Володимирський проїзд.

На Софійській площі встановлять головну ялинку країни з фотозоною. Там будуть кумедні фони – олень, козел і птаха.
photo4

На Михайлівській відкриється новорічне містечко розваг. Встановлять дві гірки, на яких можна буде спускатися на санях – одна для дітей, інша для дорослих. Вперше встановлять 20 – метрове колесо огляду, з якого відкриється панорама на Дніпро і місто.

Що стосується Володимирського проїзду, це місце відведуть під “харчоблок”, де можна буде купити різні солодощі, сувеніри та подарунки.

igrashka

Ялинку і новорічне містечко оформлять в стилі “Яворівська іграшка”. Також обіцяють багато цікавих сюрпризів для відвідувачів.

21 листопада, організатори новорічних свят у столиці розпочали монтажні роботи. Перші будиночки вже оселилися на Софійській площі та Володимирському проїзді.

photo1

Оксана Когут та Остап Сойка продовжують традицій яворівської іграшки. Майстри народилися на Львівщині. Вони створюють узвичаєні форми та типи іграшок – коники, візочки, пташки, меблі, деркачі. А також, спираючись на власний досвід, вносять нові штрихи до традиційної форми – янголи та зірки.

Цього року творчий дует майстрів буде головним консультантом організаторів, щодо виготовлення новорічної іграшки та головного символу святкувань. Більшу частину іграшок, які прикрашатимуть головну ялинку країни, створять самі майстри.

Основні дати святкування:

15 грудня – відкриття Міста Розваг на Михайлівській площі та новорічно-різдвяного ярмарку на Володимирському проїзді;

19 грудня – засвічення Головної Ялинки;

31 грудня – спільна зустріч Нового Року;

7 січня – Різдвяна Хода Дідухів та Велика Коляда.

sheigrashka1

 

photo2

 

maysterna


Поділитися публікацією:
Теги: