Поділитися публікацією:

За десять місяців 2016 року суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності сплатили до Державного бюджету 1,4 млрд. гривень митних платежів, що на 111,9 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року.
Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС, інформує “Бліц-інфо”

Позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок податку на додану вартість – 1249,1 тис. грн., акцизного податку – 47,5 тис. грн. та мита – 116,1 тис. грн.

Крім цього, в результаті вжитих заходів по контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування, додаткові надходження у звітному періоді склали 49,8 млн.грн., з них 45,1 млн.грн. отримано в результаті коригування митної вартості, 3,2 млн.грн. – як наслідок класифікаційної роботи, 1,4 млн. грн. – від контролю за визначенням країни походження товарів.

Слід зазначити, що у вересні та жовтні забезпечено рекордні суми надходжень – 174,4 млн. грн. та 184,8 млн. грн. відповідно. За словами митників, збільшенню митних надходжень сприяла активність громадян, які ввозили вживані автомобілі за зниженою акцизною ставкою. Так, з моменту набуття чинності закону про тимчасове зниження ставки акцизу на вживані автомобілі процедуру розмитнення за новими правилами на Івано-Франківській митниці пройшли 850 вживаних авто.

Загалом товарообіг за десять місяців поточного року склав майже 663,3 млн. дол. США, що на 12,6 відс. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. За вказаний період імпортерами ввезено товарів на 321 млн. дол. США, в той же час на експорт оформлено вантажів вартістю 342,3 млн. дол. США.


Поділитися публікацією: