Поділитися публікацією:

Фермерське господарство “Закамск” розташоване на території земель Берлогівської сільської ради. Підприємство планує вирощувати хоча б20 тонн форелі.

На території господарства є два величезні ставки. Можна лише собі уявити, як нелегко було їх викопати та облаштовувати. З ініціативи Мар’яна Пастернака навіть польову дорогу до господарства було прокладено, інформує управління агропромислового розвитку Рожнятівської РДА.

Як розповів М. Пастернак , цьогоріч у липні в один із ставків запустили п’ять тисяч малька форелі янтарної та темноголової. “Форель – індикатор чистоти, у брудній воді вона не житиме, – ділиться п. Мар’ян. – А сприятливі природні умови, чиста вода роблять форель унікальною, адже ідеальніших умов для цієї морозостійкої риби просто не існує. Підприємство планує вирощувати хоча б20 тонн форелі”.

Про розведення різноманітних видів риб власник знає з особистого досвіду, бо у свій час працював на фермах за кордоном, а ще стажу­вався у форельному господарстві в с. Кротошин Львівської області.

За господаря, саме у тривалому дозріванні і є вся кулінарна привабливість форелі. Дозріваючи природніми темпами, м’ясо риби залишається твердим, має більш насичений характерний для неї смак. Натомість риба, яка вирощується в тепличних умовах, насправді не росте, а розбухає.

А ще Мар’ян Олегович розповів про корми, які використовує для годування пстругів.І хоча п. Мар’ян лише нещодавно розпочав підприємницьку діяльність, та задумів і планів у нього багато.

Невдовзі міркує запустити у водоймища інші види риб. Обабіч ставків облаштувати відпочинкову зону для зручності відпочивальників, у якій були б різноманітні альтанки. А оскільки Мар’ян Олегович особистість ініціативна, яка до всього підходить з ентузіазмом, надіємось, що невдовзі всі його задуми та сподівання втіляться в життя.


Поділитися публікацією:
Теги: