Поділитися публікацією:

За минулу добу на Прикарпатті виникли 4 пожежі, 1 особа загинула. Про це інформує управління ДСНС в Івано-Франківській області.
 

25 листопада о 06:47 в селі Підмихайля Калуського району сталася пожежа у кімнаті житлового будинку. На пожежі виявлено тіло 64-річного власника будинку. Вогнем пошкоджено підлогу та речі домашнього вжитку на площі 6 м кв. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем власника під час куріння.

25 листопада о 09:00 вогонь спалахнув в кімнаті житлового будинку в селі Сукіль Болехівської міської ради. Вогнем пошкоджено 0,5 м кв. стіни за каміном, закопчено стіни, стелю та речі домашнього вжитку. Ймовірна причина виникнення пожежі з’ясовується.

25 листопада о 19:40 в селі Верхня Калуського району виникла пожежа на горищі житлового будинку. Вогнем пошкоджено частину перекриття біля комину на площі 0,2 м кв. Ймовірна причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

26 листопада о 02:36 в Івано-Франківську у провулку Полтавський сталася пожежа легкового автомобіля «ВАЗ 2109». Вогнем пошкоджено передню частину салону автомобіля. Ймовірна причина виникнення пожежі встановлюється.

З початку року в області зареєстровано 2878 пожеж.


Поділитися публікацією:
Теги: