Поділитися публікацією:

Директор КП “Івано-Франківський міський рекламно-інформаційно центр” Зоряна Підхомна, розповіла, що відкриття заплановано на 12 грудня. Триватиме ярмарок до 22 січня. На останній день заплановані розколяда і спалення дідуха, пише “Репортер”.

Дерев’яні будиночки для торгівлі поставлять на Вічевому майдані і на вулиці Вітовського. Загалом в місті працюватиме 37 таких торгових будиночків і один адміністративний.

Підприємці вже подали 38 заявок. Та директор запевняє, що місця ще є.

“Сувенірну продукцію і хенд-мейд часто об’єднують разом, оскільки підприємцям не так легко заповнити будиночок продукцією, і плату за будиночок теж можуть “потягти” не всі, – пояснює вона. – Вартість одного будиночка – 280 грн в день. В ціну входять послуги з охорони, вивіз сміття, прибирання, світло”.

Зоряна Підхомна запевняє, що алкоголь на ярмарку не продаватимуть, хоча вона не бачить в цьому проблеми.

“Весь світ так працює, – говорить Підхомна. – У мене є фото з Будапешту, Відня, де на ярмарку “палянка” продається цілими бутлями. В цілому світі це нормально і лише у Франківську з цього зробили проблему. Ми будемо дивитися і продавати. Більшість п’яних – це ті, хто купує пляшку в сусідньому магазині. Це не вихід з положення. Коли люди купують 50 гр настоянки, випивають і йдуть далі. А коли купують пляшку, мусять допити до кінця”.

Фото: pravda.if.ua 


Поділитися публікацією: