Поділитися публікацією:

27 листопада о 07:07 в селі Грабовець Богородчанського району сталася пожежа  житлового будинку. Вогнем пошкоджено підлогу та стіну. На місці пожежі загинув  63-річний чоловік, а ще одного – 29-літнього – з місця пожежі у важкому стані госпіталізовано до Богородчанської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом «отруєння продуктами горіння». На пожежі врятовано один житловий будинок. Ймовірна причина виникнення пожежі – перекал опалювальної печі, інформує управління ДСНС в області.

  27 листопада о 18:57 в селі Новичка Долинського району по вулиці Кобилянської загорілося ліжко та підлога в кімнаті житлового будинку. На пожежі врятовано 32-річного власника, який після надання медичної допомоги від подальшої госпіталізації відмовився. Вогнем пошкоджено підлогу та ліжко. На пожежі врятовано житловий будинок. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем під час куріння в ліжку з боку потерпілого.

   26 листопада о 19:27 у селищі Перегинськ Рожнятівського району в одному із обійсть загорілася господарська будівля. Вогнем знищено 2 тони сіна, господарський інвентар, пошкоджено  перекриття та покриття споруди. Ймовірна причина виникнення пожежі встановлюється.

  26 листопада о 22:15 в селі Нивошин Долинського району загорілася літня кухня. Вогнем знищено покрівлю літньої кухні та речі домашнього вжитку. Ймовірна причина виникнення пожежі встановлюється.

  27 листопада о 01:10 в Яремче на участку Дора в одному із обійсть по вулиці Проектній спалахнула літня альтанка. Вогнем знищено альтанку та 3 вулики з бджолами. Ймовірна причина виникнення пожежі встановлюється.

 З початку року на Івано-Франківщині сталися 2884 пожежі.

 


Поділитися публікацією: