Поділитися публікацією:

Сучасна система обслуговування та інформаційні технології, які застосовуються у роботі із впровадженням Стратегії модернізації і розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, потребують забезпечення персоналом якісно високого рівня.

Про це йшлося на семінар-нараді в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області з відповідальними за роботу з персоналом 12 територіальних управлінь, пише “Правда”.

Про актуальні питання, що виникають у процесі роботи служб персоналу територіальних управлінь, доповіла начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Надія Довбуш.

Учасники семінар-наради спільно зі старшим інспектором відділу Стефанією Кафарською обговорили також правила етичної поведінки державних службовців, професійної етики, конфліктів та шляхів їх подолання і запобігання їм у роботі. 

– Органи фонду, – заявила в коментарі начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк, – здійснюють чіткі кроки, прямовані на підвищення ефективності роботи на всіх напрямках діяльності, наполегливо працюють над оптимізацією адміністративних видатків, організаційної структури та чисельності працівників. Питання поліпшення якості обслуговування громадян, як складової Стратегії модернізації і розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, є пріоритетним у нашій роботі. Саме на фахівців своєї справи, їх уміння працювати з людьми ми орієнтуємося у вирішенні цих завдань  на сучасному етапі.

 Фото: pravda.if.ua

Поділитися публікацією:
Теги: