Літак не посадили в Івано-Франківську, бо не було електроенергії

Поділитися публікацією:

28 листопада о 20.53 год. на лінію 101 в області надійшло повідомлення про те, що в ДП “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” відсутнє електропостачання, внаслідок чого не може здійснити посадку рейсовий літак “Київ – Івано-Франківськ” авіакомпанії МАУ.

Черговий диспетчер аеропорту інформацію підтвердив. Відповідно до графіка літак мав здійснити посадку о 20.30 год. Через відсутність освітлення посадкової смуги о 21.26 год. екіпаж повітряного судна прийняв рішення про посадку на запасному аеродромі в м. Львів, повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, пише “Курс”.

О 21.45 год. рейсовий літак “Київ – Івано-Франківськ” здійснив посадку на запасному аеродромі в м. Львів. 29 листопада о 01.32 год., за повідомленням чергового диспетчера аеропорту, електропостачання в ДП “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” відновлено.

За попередньою інформацією, електропостачання було припинено внаслідок пошкодження підземної кабельної лінії електропередач (10 кВ).

Фото: kurs.if.ua


Поділитися публікацією: