Поділитися публікацією:

При перевірках прикарпатських радіостанцій на дотримання квот на кількість україномовних пісень жодного порушення не виявлено.

 

Про це повідомив представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслов, пише Фіртка.

 

На території Івано-Франківської області зареєстровано 12 радіокомпаній (одна студія проводового мовлення (ТРК «Надвірна») та 11 радіостанцій, які мовлять в ФМ-діапазоні).

 

Одна із радіостудій – редакція Верховинського районного комунального радіомовлення «Вісті Верховини» (м.Верховина), отримала ліцензію 15.08.2016 року, мовлення поки що не здійснює.

 

“Моніторинг радіостанцій був проведений в період з 8 листопада по 21 листопада. Квота на українську мову ведення передач: мінімум 50% протягом доби (всі радіостанції Івано-Франківської області виконали норми Закону України «Про телебачення і радіомовлення»). Квота на кількість україномовних пісень мінімум 25% протягом доби та у проміжки часу 07:00-14:00, 15:00-22:00 (всі радіостанції Івано-Франківської області виконали норми Закону України «Про телебачення і радіомовлення»). Ознак порушень законодавства не зафіксовано”, – повідомив Ігор Маслов.

 

ixuz5alczxu 5appzpiw-8s kguhi3881ra q6s-fzdd35s

 

фото: iptv.com.ua


Поділитися публікацією: