Поділитися публікацією:

Пообіді другого грудня до обласного центру приїхали півсотні бійців батальйону “Івано-Франківськ”, котрі два місяці несли службу в Маріуполі та його околицях.

Як повідомив командир батальйону Микола Івоняк, найголовніше, що усі повернулися живі та неушкоджені. Абсолютно усі правоохоронці мали досвід участі в АТО, тому цього разу почувалися як ніколи впевнено.

“Всі є учасниками бойових дій, були в зоні АТО від п’яти до тринадцяти разів. Люди один одного з півслова розуміють, працюють спарено, в двійках, четвірках. Також приємно, що нарешті святкуватимемо Новий рік та Різдво вдома, бо якось так виходило в попередні роки, що були там”, – зізнався “Галці” Івоняк.

Він додав, що прикарпатські поліціянти спіймали в Маріуполі 80 злочинців. В основному це крадії та збувачі наркотиків. Траплялися і сепаратисти в розшуку.

Окрім рідних, хлопців і дівчат з АТО зустрів заступник начальника управління Нацполіції в області Василь Віконський. Він вручив бійцям премії, грамоти. Дехто й отримав медаль “За оборону Маріуполя”. Крім того, усі отримають відпустку.

politsiya-atoshniki-povernennya-4996

politsiya-atoshniki-povernennya-4999

politsiya-atoshniki-povernennya-5000

politsiya-atoshniki-povernennya-5007

politsiya-atoshniki-povernennya-5008

politsiya-atoshniki-povernennya-5011

politsiya-atoshniki-povernennya-5015

politsiya-atoshniki-povernennya-5018

politsiya-atoshniki-povernennya-5024

politsiya-atoshniki-povernennya-5040

politsiya-atoshniki-povernennya-5044


Поділитися публікацією: