Поділитися публікацією:

Франківські патрульні застали порушника з розстібнутою ширінкою і ледь заправленими штанами на місці злочину.

У кабіні ліфта патрульні застали чоловіка, що якраз справляв природні потреби.  Патрульних викликали мешканці будинку, бо сусід перебрав і почав буянити – порушував громадський спокій, вживаючи нецензурну лайку, стукав в двері людям, вів себе підозріло і агресивно, йдеться в сюжеті «Надзвичайних новин».

Копи йому зробили зауваження, але він на це показав прокурорське посвідчення.

«Чоловік показав пенсійне посвідчення працівника прокуратури,  а згодом і посвідчення міської колегії адвокатів. Він переконував патрульних, що він дуже добре знає закон  і він уникне відповідальності  через свій досвід роботи в прокуратурі», – розповів речник патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак.

Порушник був, вочевидь п’яним, але проходити медичне освідчення екс-прокурор відмовився. Та все ж відповідальності не уникнув. Дорогою до відділу поліції імітував проблеми зі здоров’ям, а коли це не допомогло просто скинув штани.

За те, що п’яним вештався під’їздом та ще й надзюрчав людям у ліфті, на екс-парцівника прокуратури склали два адміністративні порушення. Йому світить штраф – розмір визначить суд.


Поділитися публікацією: