Поділитися публікацією:

1 грудня в Івано-Франківську вручили ключі від трьох двокімнатних квартир бійцям, які брали участь у проведенні антитерористичної операції та воювали у гарячих точках.

Голова міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв нагадав, що кожен з бійців на війні думав, як вижити та знищити ворога. Кожен вартий подяки та нагороди, інформує “Галка”.

“Ніхто не вірив, що держава та міська рада когось забезпечать житлом. Ми вирішили об’єднатися та рухатись до мети”, – сказав він.

Для  бійців було несподіванкою, що саме вони матимуть нове помешкання. Житло отримав Роман Кулішенко, батько трьох дітей, який пішов воювати добровольцем. Ключі передали дружині. Подарунок вручили також бійцям Ігореві Літанюку та Руслану Маланюку. Присутні привітали бійців оплесками.

Очільник міста Руслан Марцінків висловив сподівання, що це не остання приємна подія, та вкотре попросив вибачення у АТОвців.

“У нас були напружені стосунки, тому прошу вибачення у всіх, кого образив”, – сказав Марцінків.

Квартири вручили в рамках проекту “Житло воїнам АТО”, який започаткувала “Спілка добровольців АТО Прикарпаття” разом із “Міською Асоціацією учасників АТО”.

atoshniki-kvartirivruchennya-4620

atoshniki-kvartirivruchennya-4633

atoshniki-kvartirivruchennya-4638

atoshniki-kvartirivruchennya-4642

atoshniki-kvartirivruchennya-4650

atoshniki-kvartirivruchennya-4652


Поділитися публікацією: