Молодь Коломийщини готова реально контролювати свої внески в Пенсійний фонд

Поділитися публікацією:

фото:procherk.info
 
У Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області на День відкритих дверей завітали студенти Коломийського політехнічного коледжу.

 

Молодь цікавило все: що таке Пенсійний фонд, яка його структура, його основні функції і завдання? Це далеко не повний перелік питань, які адресували начальнику управління Галині Григорчук. Відповідаючи, вона докладно зупинилася на складниках пенсії, акцентувавши на тому, що тільки офіційне оформлення на роботі дає гарантії людині на соціальне забезпечення її старості. Розповіла при цьому про перспективи запровадження накопичувальної системи  пенсійного страхування, яке стосується насамперед молоді, та поліпшення якості обслуговування громадян, на що спрямована Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, передає “Галицький кореспондент” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

– Поки настане ваш пенсійний вік, ви віднині можете запланувати, яку пенсію хочете отримувати, – підсумувала Галина Петрівна. – Для цього є ряд важелів впливу. А найважливіше те, що з початком трудової діяльності маєте можливість контролювати сплачені внески,  зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, і реально регулювати їх збільшення.

Студентство – часті гості пенсійників Коломийщини, попереднього разу тут багато цікавої для молоді інформації почерпнули ліцеїсти сфери послуг та медичного коледжу.


Поділитися публікацією: