У Франківську за рухом транспорту можна стежити через новий мобільний додаток

Поділитися публікацією:

В Івано-Франківську презентували новий мобільний додаток “Dozor” для операційної системи Android, за допомогою якого можна відстежувати рух громадського транспорту.

Додаток www.city.dozor.tech можна завантажити з PlayMarket, де він здобув уже високу оцінку (4.6), пише “Курс”. 

Програма доступна вже протягом місяця. У планах – розробка додатку і для інших операційних систем.

Розробники зазначили, що цей додаток розробили і для інших міст, включно з Житомиром, Рівним, Ужгородом та іншими населеними пунктами.

“Люди вже навчилися користуватися додатком. І навіть мами з візочками вже через телефон можуть відслідкувати, коли під’їде саме їх транспорт”, – зазначив розробник, комерційний директор компанії “Dozor Україна” Андрій Умінський.

Він ознайомив із основними функціональними можливостями веб-додатку. При натисканні на зупинку відображається час до прибуття автобуса за тим чи іншим маршрутом. Можна переглянути і список зупинок маршруту.

Є функціонал і для туристів, який допоможе скласти маршрут від пункту А в пункт Б із зазначенням зупинок для пересадки та часом пішохідного переходу.

Коли вже повністю оновлений додаток для Android буде протестований і не залишиться зауважень користувачів, тоді розробники візьмуться за додаток для iOS.
“Жодної бюджетної копійки не витрачено для цієї системи”, – повідомив заступник міського голови Микола Вітенко.

Поділитися публікацією: