Поділитися публікацією:

На сьогоднішній 15 позачерговій сесії міської ради розглядали важливі питання, необхідні для прийняття майбутнього бюджету Коломиї.
 
За пропозицією голови бюджетної комісії Романа Крутка депутати будуть звертатися до народних обранців з проханням не передавати 50% акцизного податку з міського в обласний бюджет, інформує прес-служба Коломийської міської ради. 
 
Також розглядали внесення змін до Програми розвитку інвестиційної діяльності в Коломиї, Програми розвитку місцевого самоврядування та інших.
 
Дискусійним виявилося питання про затвердження грошової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів. Секретар міської ради Любомир Жупанський запропонував депутатам підтримати таке рішення, адже це дасть змогу реального фінансування поїздок вихованців спортивних шкіл на змагання, а батьки вже не будуть витрачати на це гроші з сімейних бюджетів.
 
Врешті рішення прийняли зі змінами: на змаганнях у межах Коломиї вихованців ДЮСШ годуватимуть на 120 грн. на день, у межах області – на 150 грн., а на змагання, які організовуватимуть поза межами нашої області, для дітей виділятимуть до 200 грн.
 
Депутати виділили гроші з міського бюджету на фінансування профтехосвітніх закладів Коломиї.
 

Поділитися публікацією: