Поділитися публікацією:

Мешканці Малої Кам‘янки перекрили дорогу і не пускають техніку агрофірми «Оскар», аби та брала врожай сої.

Фірма «Оскар» орендує землі для вирощування сої інституту агропромислового виробництва. На весні фірма пообіцяла Малокам’янській сільській раді, що надасть 170 тис. гривень благодійної допомоги, які підуть на соціальні проблеми села.

В жовтні місяці комбайни фірми «Оскар» хотіла виїхати в поля та зібрати врожай. Проте, мешканці Малої Кам’янки перекрили дорогу і виставили свої умови, що фірма спочатку має перерахувати обіцяні 170 тис. гривень на рахунок сільської ради, а вже потім може збирати врожай.

Згодом фірма «Оскар» перерахувала Малокам‘янській сільській раді 50 тис. гривень. В грудні 2016 року комбайни агрофірми «Оскар» знову хотіли виїхати в поле, аби зібрати врожай.

Мешканці села знову перекрили дорогу через те, що фірма не виконала повністю свої обіцянки. Заступник директора фірми «Оскар» Микола Юрійчук пояснює, що договір не є обов‘язковим до виконання, бо це є благодійна допомога. Гроші, які вони мали перерахувати, вони віддадуть сільській раді але лише після того як заберуть і перемолотять врожай сої. Проте, наголосив, селяни не дають нам зробити це.

Натомість, мешканці Малої Кам‘янки пояснили, що це не вперше. З їх слів, ця агрофірма вже третій рік не виконує свої домовленості. Тому, цього разу, вони вирішили перекрити дорогу і заблокувати роботу агрофірми «Оскар».

15328330_1292767200781144_749339186_n

автор: Євген Гапич

фото та відео автора


Поділитися публікацією: