Поділитися публікацією:

фото: bc-like.com

Правоохоронці в черговий раз нагадують: аби кількість потерпілихне збільшувалася, застерігаємо не довіряти телефонним аферистам, які, зловживаючи всіма правилами людської моралі, злочинним шляхом збагачуються на людській довірі та необачності.

До Івано-Франківських праоохоронців звернулись 50-річний та 69-річна франківчани. Потерпілі розповіли, що напередодні їм на мобільні телефони подзвонили невідомці, які представились працівниками “ОщадБанку” та повідомили, що для покращення обслуговування їх як клієнтів, потрібновказати дані банківських карток, що й зробили довірливі громадяни, післячого з їх рахунків були зняті гроші в загальній сумі 7500 гривень, інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

За схожою схемою шахраї ошукали ще одну жінку – жительку Рогатина. Невідомий телефоний співрозмовник, представившись працівником “ПриватБанку”, увійшовши в довіру до потерпілої, дізнався дані її банківської картки, після чого з рахунку зняв 15 400 гривень.

За цими фактами правоохоронцями розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі проводятьсярозшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєннякримінальних правопорушень.


Поділитися публікацією: