Поділитися публікацією:

фото: kurs.if.ua

Центральну ялинку Івано-Франківська, яку КП “Івано-Франківськміськсвітло” придбало за 562 тис. гривень, прикрасять гірляндою за 758 тис. гривень.

Минулого місяця КП “Івано-Франківськміськсвітло” оголосило тендер на закупівлю ялинкової гірлянди з очікуваною вартістю 760 тисяч гривень, інформує “Курс”.

Конкурсні пропозиції відкрили 2 грудня. Найменшу цінову пропозицію запропонувало ТОВ Торгово-промислова компанія “Сігнус” – 756 тис. гривень. Втім, тендерний комітет цю пропозицію відхилив і визнав переможцем ПП “Ялинка України”, яке запропонувало ціну 758 тис. гривень.

Як писав КУРС, саме в цього підприємства франківські комунальники придбають центральну ялинку. Попри те, що найменшу цінову пропозицію подало ТОВ “Люм’єр Україна” (380 тис. грн), тендерний комітет КП “Івано-Франківськміськсвітло” відхилив її і визнав переможцем тендеру ПП “Ялинка України”, яке запропонувало новорічну красуню за 562 тис. грн. Директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Синишин пояснив КУРСу, що найменшу цінову пропозицію відхилили через те, що вона не відповідала технічним вимогам.

Як йдеться на сайті публічних електронних закупівель Prozorro, також завершився тендер на закупівлю світлодіодних гірлянд, які прикрашатимуть вулиці міста. “Міськсвітло” виставило цінову пропозицію 2 млн гривень. Пропозиція складалася з двох лотів.

У тендері взяли участь два учасники: ФОП Лисий Віталій Ярославович та ТОВ “Євромет”. Наразі в обох лотах переможцем торгів стало ТОВ “Євромет”, яке встановить ілюмінацію за 1 987 992 гривень.

За словами Віктора Синишина, ці гірлянди прикрашатимуть дерева на центральних вулицях міста. Зокрема, у сквері на вулиці Міцкевича, а також на вулицях Січових Стрільців, частково на Шевченка, Галицькій, Незалежності та парку ім. Шевченка.


Поділитися публікацією: