Поділитися публікацією:

фото: cars-parts.com.ua

Днями до поліції звернувся мешканець Івано-Франківська із повідомленням про викрадення із охоронюваної автостоянки його пасажирського мікроавтобуса «Фольксваген транспортер Т5″.

За вказаним повідомленням правоохоронці оголосили викраденийтранспортний засіб у державний розшук та, зі слів потерпілого, склалиорієнтування підозрюваного у злочині, інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

В ході розпочатого кримінального провадження потерпілий пояснив, щоперед цим він поїхав до Києва у приватних справах. Там він познайомився ізчоловіком, який, як пізніше стало відомо, після спільного розпиванняспиртного, заволодів його банківськими картками, особистими речами в т.ч. ключами від автомобіля, які він мав із собою притому, що до Києва їхавпоїздом. Потрапивши в халепу, прикарпатець звернувся за допомогою дородичів, щоб позичити грошей для завершення розпочатих справ та добратися додому. Проте на цьому його проблеми не закінчилися. Приїхавшидодому, 35-річний івано-франківець виявив відсутність буса на автостоянці.

Далі за справу взялися поліцейські, які на підставі зібраних доказів склалиорієнтування можливого фігуранта кримінального провадження та розпочализагальнодержавний розшук.

Наступного дня, після реєстрації повідомлення у поліції, столичніправоохоронці виявили злодія на вокзалі у Києві та затримали за підозрою у вчиненні злочину. Потім він вказав місце знаходження розшукуваногомікроавтобуса.

Чоловік, як з’ясували, мешканець Закарпатської області, а до Києва поїхав, як він пояснив, на заробітки.

Прикарпатські правоохоронці доставили чоловіка до Івано-Франківська. Йомуоголосили підозру за вчинення злочину передбаченого ч.3 ст. 289 (незаконнезаволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України та узялипід варту. Згідно санкції статті передбачено покарання у вигляді позбавленняволі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна, або без такої. Проводиться слідство.


Поділитися публікацією: