Поділитися публікацією:

З особливим проханням про допомогу до волонтерів звернувся франківський атовець, колишній боєць “Круку” Валерій Мартинюк. Хворий і непрацездатний чоловік разом із сином-гімназистом вишиває ікони і прагне привернути увагу до своїх робіт – це дозволило би йому забезпечити родину і своє лікування, пише “Курс”.

Прохання хворого захисника поширила в мережі журналістка і волонтер Юлія Кміта-Ференц. 

“Отримала листа від атошника. Прошу допомогти, щоб він міг заробити собі на життя, а не чекати на допомогу”, – звернулася Юлія.

Валерій Мартинюк зголосився на захист України добровольцем у 2014 році. Тоді саме в Івано-Франківську формувався 4-батальйон Національної Гвардії України “Крук”, який ніс службу в зоні бойових дій – у Слов’янську, Попасній та ін. Демобілізувався боєць із захворюванням ніг.

Півроку тому його прооперували американські фахівці, які приїздили з благодійною місією надання безкоштовної допомоги учасникам АТО до Франківська.

Попреду – ще одна операція.

“Я учасник бойових дій, після повернення з Донбасу довго не міг прийти до тями, що навколо відбувається. Повернутись у реальний світ допоміг син. Може це буде виглядати трохе дивакувато , але це так. Мій син навчається у 1-й Українській гімназії Івано – Франківська, і як для хлопчика має дещо нестандартне захоплення – робить образи з бісеру. Таким чином вирішив мене відволікти, а потім і я сам втягнувся в це ремесло.

Правда моє перебування на війні дало про себе , і я недавно переніс операцію на ноги, і на данний момент дещо не працездатний, а мені соромно просити допомоги у чиновників, бо і так переконаний, що покажуть “досвідос”.

Маю надію, що ви поширите серед ваших друзів і знайомих мої з сином роботи. В оригіналі формат : 55×45 ,45×35″, – написав у листі до волонтерки атовець.

Телефон Валерія Мартинюка – 099 727 1186, 095 420 4885.


Поділитися публікацією: