Поділитися публікацією:

Поблизу озера Забуте в Долинському районі на Івано-Франківщині знайшли тіло відомого одеського блогера Макса Ліпатова. Про самогубство він сповістив на своїй сторінці у Вконтакте. Повідомлення запрограмував так, що з’явилося за два дні після його смерті.

“Це відкладений пост. Якщо він опублікувався, значить мене більше немає.
Завдання: пройти соціалізацію
Статус: завдання провалено.

Я намагався, чесно, намагався стати нормальним. Але у мене якийсь там розлад особистості (точніше кажучи моя особистість до кінця не сформувалася, а в 28 років вже пізно щось міняти). Довго цього не розумів, поки не став стикатися з такими ж хворими як я. Ми вкрай небезпечні. До того ж, до мене приходить розуміння, що я не зможу побудувати міцну сім’ю з коханою жінкою, народити і правильно виховати дітей, тому що я ненормальний! До того ж немає такої справи, яку б я робив краще за інших і отримував би за нього віддачу від соціуму. Так, пару раз стрибнув вище голови … випадково. Але останні пару років я працюю в мінус.

Прагнення до саморуйнування я виявив близько року тому, але тоді ще залишалася надія на позитивні зміни. Тепер же надій і сумнівів не залишилося – це кінець мого шляху.

Прошу нікого не звинувачувати в моїй кончині. Еволюція робить своє: непристосовані вимирають. Я, як розумна істота, це усвідомив і йду сам.

Моє тіло знайдете в “Будинку на дереві” (хребет Аршиця, озеро Забуте). Прохання поховати тут, в Карпатах, на сільському цвинтарі якомусь, хочу в горах залишитися.

Люблю всіх, кому говорив що люблю.

Вибачте, кому зробив боляче.

Ваш Макс Ліпатов
Мене не стало 10 грудня 2016 р “, – йдеться в останньому дописі блогера.

У соцмережах брат і сестра самогубця підтвердили смерть блогера. Його тіло вже знайшли.

740622_2_w_1000-497x600

740622_3_w_1000 740622_4_w_1000


Поділитися публікацією: