Поділитися публікацією:

В Івано-Франківську за розтрату держмайна на понад 9 млн грн взяли під варту керуючого санацією ВАТ “Оріана”.

За клопотанням прокуратури Івано-Франківської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою щодо арбітражного керуючого санацією ВАТ «Оріана», який тривалий час перебував у розшуку, інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Як повідомив заступник прокурора області Руслан Вахітов, указаного службовця підозрюють у розтраті державного майна шляхом зловживання службовим становищем на 9 млн 121 тис. грн, а також у замаху на вчинення розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.

Йдеться про злочинні дії, внаслідок яких з території сульфатно-збагачувальної фабрики ВАТ «Оріана» з 05.09.2013 по 12.03.2014 вивезено металобрухт на зазначену суму, при цьому кошти від його реалізації на рахунки державного підприємства не поступали.

Крім того, зловмисник вчинив замах на розтрату майна, здійснивши спробу вивезення в лютому-березні 2014 року з території сульфатно-збагачувальної фабрики цього підприємства понад 98,57 тонн металобрухту чорних та кольорових металів вартістю 443 тис. грн.

Службовець перебуває під вартою, досудове розслідування у розпочатих щодо нього кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України, триває.

Альтернативою перебування під вартою суд визначив заставу у розмірі 413 тис. 400 грн.
Наразі на вказану ухвалу суду прокуратура внесла апеляційну скаргу з вимогою застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в розмірі 9 млн 565 тис 387 грн, що є співрозмірним сумі завданих його злочинними діями збитків.


Поділитися публікацією: