Поділитися публікацією:

 

фото: rivne1.tv

Журналісти “Вільне.ІНФО” поцікавились у жителів Прикарпаття, зокрема, у бійців АТО, про те, чи мають право, на їхню думку, волонтери, які неодноразово їздили в зону бойових дій, отримувати посвідчення “Учасника війни”.

 

Важке запитання,одразу і не відповіш...але коли вони під обстрілами везли нам продукти і в Новгородському, і на Світлодарську, і, особливо, в Красногорівці, і Мар’янці, то я скажу швидше - так, чим-ні! Хоча, гадаю, все ж варто персонально дивитися і розглядати діяльність, бо що гріху таїти, були й такі, що з меркантильних думок ставали волонтерами. У кожному батальйоні, бригаді були, як би це сказати, свої волонтери: ось у нас були з Луцька і з м. Горохів, цим би я точно дав учасника, підхід має бути персональний!!!

Руслан Якібчук

Руслан Якібчук

Чесним волонтерам глибоко «побарабану» на ті звання, посвідчення чи грамоти, вони як робили так і будуть робити свою роботу. Це перше. А по-друге, якщо почнуть роздавати «учасників», то я біль ніж впевнений що появляться сотні, а то й білше "ВОЛОНТЕРІВ" які будуть ласі до всіх пільг та плюсів, що їм буде давати посвідчення, а справжні волонтери в силу своєї зайнятості та подорожей в зону АТО взагалі можуть навіть і не підозрювати про посвідчення. Так що з добрих намірів в силу нечесності всяких негарних людей знову вийде діра в бюджеті і т.д.

Роман Кутейніков

Роман Кутейніков

На мою думку: Волонтери зробили дуже багато, можливо найбільше для того, щоб наші бійці були максимально забезпечені всім необхідним для ведення воєнних дій з країною агресором-Росією. Безумовно, волонтери повинні мати відзнаки, нагороди за мужність, самовідданість та патріотизм! Посвідчення "Учасник Війни" повинні отримувати бійці, які безпосередньо брали участь у бойових діях.

Андрій Сава

Андрій Сава

100% що так!

Кушнірук Михайло

Кушнірук Михайло

Думаю "Учасник війни" - це конкретно той, хто зі зброєю в руках боронив Україну. А для волонтера посвідчення може бути інше. Волонтери заслуговую на те, щоб держава їх забезпечила хоча б посвідченням.

Олена Скокова

Олена Скокова

На мою думку, волонтери, які довготривало їздили у зону АТО, мають право отримати посвідчення "Учасник війни"

Андрій Мироняк

Андрій Мироняк

Напевно, мають право на отримання посвідчення "Учасника АТО".

Марія Гнатюк

Марія Гнатюк

Якщо це ті волонтери, які просто допомагають. То - ні. Вони ж не воюють. А бути на війні - це їхнє рішення. Добровільне.

Наталія Слободян

Наталія Слободян

Так!!!

Оля Палагнюк

Оля Палагнюк


Поділитися публікацією: